Моделот во неверојатно убава рекламна кампања на брендот BCBG MAX AZRIA …

Rosie Huntington-Whiteley ја претстави колекцијата за пролет / лето 2019 година, во фото-снимањето со антички мотиви. На светлосна позадина, моделот позира веднаш до статуата. Таа станува модерна муза во рекламната кампања и ни претставува лесни фустани од безтежински ткаенини.

Rosie позира во жолт и зелен фустан, а ги претстави и модните додатоци, капи и мини торби.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објава7 модели на хит чевли за пролет/лето 2019!
Следна објаваДекорација во домот за 2019 – Што е модерно?
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР