Во соработка со брендот Reebok, Victoria Beckham ја претстави новата колекција на универзални парчиња, дизајнирани така, да можат лесно да се вклопат во модерниот начин на живот.

Наоѓајќи инспирација во искуството што го стекнала додека живеела во Лос Анџелес и Лондон, познатата модна дизајнерка ја креираше колекцијата Reebok x Victoria Beckham за пролет 2019 година, и токму затоа, моделите најмногу го рефлектираат релаксираниот калифорнски дух со софистицираниот британски крој.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваКаролина Гочева доби награда Најдобра етно нумера на MAC
Следна објаваPenelope Cruz во новата Swarovski кампања!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР