Penelope Cruz го зголеми својот гламурозен фактор, кога се најде во улога на заштитно лице во новите колекции на Atelier Swarovski by Penelope Cruz Fine Jewelry и Atelier Swarovski by Penelope Cruz MoonSun …

Фотографирана од славното дуо Mert & Marcus, за сезоната пролет/лето 2019, линијата содржи Swarovski Created Diamonds, со скапоцени камења кои се поставени во 18-каратно злато.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваReebok колекција со потпис на Victoria Beckham!
Следна објаваТри јубилеи на Porsche: 50 години од моделот 917, 50 години од моделот 914 и 10 години од Panamera
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР