Брендот Chloe ја претстави новата торба наречена C Double која ќе биде хит на годината!

Креативниот тим на модната куќа Chloé, предводен од Clare White Keller, за оваа сезона ја креираше оваа прекрасна торба која се носи преку рамето и има елеганта метална буква C.Цената на оваа прекрасна торба е 1590 eu.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваPolyhedron модерно дизајниран бар и украс на секоја просторија!
Следна објаваGRAND DEDALE VILA – Најлуксузен хотел во Јужна Африка!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР