Модниот бренд Bella, има одлична вест за своите редовни потрошувачи

За да ја наградиме довербата на нашите редовни потрошувачи овозможивме нов начин на стимулирање преку собирање на вредносни поени и нивно користење, како и одредени промоции и бенефити за нашите лојални клиенти.

Бидејќи јануари е месецот на нови почетоци, дозволете си едно ново шопинг искуство. Подновете се со вашето омилено парче облека и добијте  Пронајдете го вашето омилено парче облека, и добијте поволности при следното пазарење.

Доколку сте веќе член на Bella клуб заедницата се што треба да направите е да го покажете вашиот Клуб код на каса. За сите оние кои што не се регистрирани, може тоа да го направите на следниот ЛИНК (https://klub.bella.mk/user_register)

Прочитајте повеќе ТУКА (https://klub.bella.mk/loyalty_program)

СПОДЕЛИ
Претходна објаваМузикотерапија- совршен духовен метод за постигнување на внатрешна хармонија
Следна објаваHOOVERPHONIC доаѓаат во Скопје
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР