Капките се неизбежна модни додатоци во овие студени денови

High street брендовите присутни во Скопје Сити Мол, веќе долго време се добро опремени со волнени беретки, капи со пом пом и морнарски капи кои се хит на сезоната.

Ние ви ги прикажуваме најдобрите модели кои се на попуст и со пристапни цени.

Во Зара, Бершка, Страдивариус, Манго, Парфоа …

СПОДЕЛИ
Претходна објаваГламурозна пролет со најновите модели на `Dolce & Gabbana`
Следна објаваЗабранетото овошје е послатко!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР