Saint Laurent ја претстави својата нова кампања со позната личност, главната улога ја игра никој друг туку Trevis Skott …

Раперот е ѕвезда на кампањата пролет / лето 2019, на славниот бренд, а се појави во серија со фантастични црно-бели фотографии направени од фотографот Дејвид Симс. Тревис е облечен во врвни модни парчиња на познатиот бренд, како што се елегантни костими но и во спортски дух.

Слим линиите, дефинитивно владеат со новата колекција што ја претстави Тревис, а освен на фотографиите, тој беше и актер во филмот, во кој се движи по нотите на песната The Passenger на Igi Poр.

 

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваШарлиз Терон во кампања за Dior – J’adore Absolu!
Следна објаваЛековитата мушмула, неправедно занемарен подарок на природата
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР