Поранешниот ѕвезда на “X Factor Harry Styles направи огромна промена во својата кариера, откако го напушти бендот One Direction.

Младиот музичар прво објави успешен соло албум, а подоцна влезе во актерска екипа.

Сепак тој одлучи дека ова не е крај на неговите уметнички експерименти.

Неодамна, Gucci објави дека неговото ново лице е токму овој млад англиски музичар.

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваМодерна куќа во Бруклин!
Следна објаваТокио е интригантен и возбудлив град!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР