Погледнете ја новата колекција на Chanel чанти  за сезоната есен/зима 2018/19!


Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објава10 мали градови во Европа кои навистина вреди да ги посетите!
Следна објаваTom Ford презентираше гламурозна колекција за пролет / лето 2019 година!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР