Планирањето на стајлингот однапред воопшто не е лоша идеја, посебно кога имате целосно зафатени денови каде што едвај можете да најдете време за себе.

Исто така, одлична идеја е и за деновите кога имате одмор и кога сакате целосно да се одморите од се и да не размислувате за ништо – дури ни за изборот на комбинации на облеката.

Ние ви помагаме и сакаме да уживате во нашите предлози, како полесно да го одберете вашиот омилен есенски стил!

СПОДЕЛИ
Претходна објаваУникатна футуристичка колекција на корејскиот бренд Oriyeеn!
Следна објаваНова Camper колекција инспирирана од виртуелниот свет!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР