Откако на неколку нејзини последни настапи се прошета во парчињата со потпис на IVY PARK, Beyonce конечно ја лансираше новата есенска колекција на нејзиниот моден бренд, кој овој пат не отстапува од логоманија и ретро кроеви.

На фотогалериите, погледнете дел од големата есенска колекција за која веруваме дека ќе ве инспирира да експериментирате со моден стил во спортски стил.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЗдравствените придобивки од консумирање на хељда!
Следна објаваBarcode – нова капсула колекција на Alexander Wang!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР