Ретро костими за капење кои ги сакаме!

Ретро костими за капење кои ги сакаме!

Меѓу богатата понуда на брендираните продавници кај нас, се издвојува колекцијата на костими за капење на популарниот бренд Страдивариус.

За да биде потполна магијата на летото, на секоја модерна девојка потребна и е совршена облека, а тоа пред се, се однесува на внимателниот избор на костими за капење кои ќе бидат доволно удобни и практични, за забава на жешкиот песок на вашата омилена плажа.

За долгото и топло лето, Страдивариус нуди голем број на костими за капење со дискретен ретро изглед од осумдесеттите.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваШарен профил на Instagram кој може да го следите!
Следна објаваDior : Гламурозна колекција есен/зима 2018-2019 година!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР