Популарноста на интересни торби со разни детали постојано расте …

Сега, на торбите можеме да видиме сè: од пом-пом до разни други интересни детали. Секогаш кога еден бренд претставува нова торба, лесно може да се изгуби во морето на другите по само неколку минути во центарот на вниманието, но тоа никако не е случај со торбите на Том Форд.

Том Форд е дизајнер познат по своите скапи облеки и модни додатоци,а  го посвети целиот свој живот на високите модни вредности.

Ви ги претставуваме неговите најнови креации на чанти …

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваГламурозни едноделни костими за плажа!
Следна објаваГастрономија: 15 Најдобри ресторани во светот!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР