Знаеме дека секоја година сакаме барем 1 нов костим за капење, затоа што во својата  колекција не сакаме иста слика како и минатата година. Сите сме виновни за тие мисли, но, тоа е така.

Но, оваа година е посебна …

Оваа година ни се нудат нови костими за капење, кои се толку убави што ќе ни биде тешко да одбереме само еден модел. Ќе бидеме на голема мака.

Во овој пост, ќе ги издвоиме најпопуларните едноделни костими за капење. Едноделните костими за капење се во тренд, елегантни се, дамски и ја пратат женската фигура.

Погледнете ја оваа убавина од најубавите едноделни костими за лето 2018!

СПОДЕЛИ
Претходна објаваСе продава домот на Karl Lagerfeld една од најголемите легенди на модниот свет!
Следна објаваТом Форд – нова колекција на чанти!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР