Новите сандали на Прада се апсолутен хит!

Прада ни предлага лето со цвеќиња на нашите нозе. Во буквална смисла.

Новите сандали на Прада нагласени со гумени цвеќиња, ќе ви ги вратат најубавите  спомени од вашето детство.

Сандалите се достапни во портокалова боја со прекрасни, лила, жолти и розови детали, како и во црна боја.

Традиционалниот Прада брендинг се наоѓа на зглобното копче како и на долниот ѓон од сандалата. Во случај да баш сакате да ги покажувате логоата.

Ако се прашувате каде да ги носите овие весели сандали, нашата препорака е дека тие се идеални за плажа, пешачење по градот, а се носат со минималистички комбинации на облекување.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваОдлични идеи за за детски соби со мали површини!
Следна објаваПојас-чантите се “must have” моден додаток!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР