Лили Олдриџ повторно занесува со својата убавина, во новата кампања на италијанскиот бренд за накит Булгари …

Американската убавица едноставно зрачи во герданот, со глава на змија во неговиот централен дел.

Лили позира со влажна коса и шминка smokey-eye. Покрај печатеното рекламирање, оваа убавица исто така глуми во краткиот филм, кој можете да го видите подолу од текстот…

 

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНајубавата вила во Тасманија!
Следна објаваОткриени 10 изгубени антички градови! (прв дел)
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР