Овогодинешната летна колекција на модниот бренд “Zara” избилува со богата понуда на костими за капење. Може да се најат во сите бои и модели. Цветни принтови, со точки, на линии, со богат колорит. За сите љубители на минимализмот оваа колекција ќе биде вистинско уживање, бидејќи акцентот е ставен на еднобојните модели на кои  преовладуваат црната и белата боја. Предноста на овие модели е што можат да се носат и како боди, во комбинација со фармерки или кратко здолниште.

Погледнете и одберете го вашиот омилен модел!

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваМодерни костими за капење – лето 2018!
Следна објаваСуптилна уметничка колекција Маракеш со неутрални тонови!
Art will remain the most astonishing activity of mankind born out of struggle between wisdom and madness between dream and reality in our mind!! Со повеќе од солидни познавања на класичната уметност и со исклучителнo познавање на француската мода и стил на живеење, Маја ја презентрира убавината на уметноста во посебните мигови на секојдневието, нагласувајќи го акцентот на идиличните егзотични патувања. Формалната цел на убавината е страста на љубовта; (нејзина омилена изрека).

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР