Новата колекцијата Red Valentino на Valentino, нуди префинетост по која е препознатлив овој италијански бренд.

Оваа линија нуди по опуштена опција и прифатлив гламур, кој нуди извонредни парчиња со смел и младешки шарм.

Red Valentino Resort 2018

Со шармантен избор на фустани, трикотажа и облека за забави, секое парче ја следи силуетата на младите девојки, а изработена е од врвни материјали како што се раскошниот тул, тантела и други материјали.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваFord го претстави новиот Focus – Најиновативeн, динамичен и возбудлив Ford досега
Следна објаваХороскоп за ден 12.04.2018 година!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР