По големиот успех на ревијата во минатиот септември помеѓу брендот Off-White и легендарниот бренд на чевли Jimmy Choo, најпосле, се појави на пазарот новата колекција.

Фантастични стилови се понудени во колекцијата, вклучувајќи чизми над колена, сандали со ремени, сатенски  елегантни чевли со висока штикла или црни чевли со декоративни каменчиња.

Чевлите се украсени со цвеќиња, логоа, отпечатоци, тул и Swarovski кристали. Без разлика дали сте љубител на рамни и едноставни чевли за прошетки низ градот, или обожувате гламурозни црни салонки – во оваа колекција ќе најдете се што ве интересира.

Откријте некои од прекрасните модели на оваа колекција…

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНајскапиот парфем на светот Bvlgari Opera Prima е продаден!
Следна објаваДизајнерски торби на кои ќе заработите!
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР