Не постои сомнеж за нашата љубов кон овој тренд. Сите знаеме дека нашиот изглед понекогаш бара доза на женственост и елеганција, а тогаш совршено ни помагаат блузи и џемпери со волани.

Прашањето што нѐ мачи во студените денови е, што да облечеме, а во исто време да ја задржиме елеганцијата без да смрзнеме? Одговорот е едноставен! Џемпер со волани.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваАмстердам под снег
Следна објаваНајскапиот парфем на светот Bvlgari Opera Prima е продаден!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР