`Statement` обетки…

Впечатливи, атрактивни, авангардни, предизвикуваат посебно внимание каде и да се појавите. Дефинитивно еден од најинтересните модни додатоци повторно се враќаат во мода.

Предимензионираните обетки лесно може да ги вклопите во скоро секоја комбинација која ќе ја одберете. Освен златните и сребрените, најмногу ќе се носат обетки со јаки, интензивни бои.

Оваа сезона правилото е “More is More”. Од нашата галерија на обетки која ја одбравме за вас, пронајдете го вашиот омилен модел.

Коментари

коментари

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР