На шпанскиот гигант повторно му успеа да ги освои познатите личности, модни блогерки и нас. Неисцрпен извор на интересна облека, кој никогаш не била подостапна отколку со најновиот попуст.

Само што ја забележаа Оливија Палермо, како ја носи оваа блуза, истата беше продадена во рок од неколку часа на Интернет.

Блузата од жаракд со монистри моментално е најпосакуваното парче од Зара, која е распорадена на службената веб страница, но вие можеби ќе ја најдете кај нас во продавницата на Зара во Скопје Сити Мол.

 

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваРемек дела од стари ЦД-а!
Следна објаваБрзо и едноставно украсување на стари чевли!
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР