Најдовме совршен фустан за пречек на новогодишната ноќ или било кој друг празничен настан. Фустанот на Зара ќе ги воодушеви сите присутни, а вие ќе блескате како вистинска дива.

Посветете внимание на овој фустан, бидејќи наскоро ќе биде целосно распродаден. Фустанот е идеален за сите празнични прилики. Од празничен коктел со пријателките, можеби за некоја венчавка, но секако ќе биде хит избор, за пречекот на новогодишната ноќ 2018 година!

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНаправете сами: празнична декоративна трпеза!
Следна објаваGucci кампања пролет 2018!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР