Со оглед на тоа што ладното време допрва не очекува, покривките од крзно или волна се идеални за освежување на куќата во овој момент, кога со нетрпение го чекаме снегот. Можете да ги користите како покривки за каучот, но најдобро е да ги префрлите преку столици и фотељи – на тој начин тие се модерни и удобни, а изгледот на вашиот простор се менува во моментот.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНајскапите “stilleto” сандали на светот
Следна објаваНеделен хороскоп од 30.10 – 05.11.2017 година!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР