На веб-продавницата на Зара стигнаа нови торби што нè воодушевија. Во понудата се како и секогаш класични торби за секој ден, оние поголемите во кои ќе собере се што ви треба, но исто така и оние помалите, што можете да ги носите во текот на денот, но исто така и со вечерни комбинации.

Со оглед на големиот опсег на модели, бои и примероци, секој ќе ја најде својата есенска торба.
Торби за носење преку рамо во сребрена и петролеј боја со рељеф.
Црвена торба со привезок
 Клач црвена торбичка пресвлечена со сомот
Торбичка во розе сомот
Голема кожна торба во смеѓа боја

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваСтари маици – нови идеи!
Следна објаваНајубавиот пентхаус во Мајами!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР