Zgodni glumac u kampanji za Hugo Boss

Новата кампања на брендот Hugo Boss за есен-зима 2017 е наречена “Own Your Journey”, a главната ѕвезда на кампањата е глумецот James Marsden.

Marsden совршено одговори на креативниот предизвик, појавувајќи се на серија фотографии во костими и во одлични морнарски комбинации.

Zgodni glumac u kampanji za Hugo Boss

Американскиот актер одлично се снајде во улога на модел, што вооппшто не не изненади, бидејќи овој убавец со години работеше како модел за успешни модни куќи, како што е Версаче и други, додека публиката го засака преку бројните серии и филмови.

Искрено не знаеме што му одговара подобро, спортската црвена јакна за сурфање или тегет оделото со линии.

Zgodni glumac u kampanji za Hugo BossZgodni glumac u kampanji za Hugo Boss

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваСовршена елеганција на скандинавски стан!
Следна објаваЧоколадо мартини: неочекувана комбинација на вкусови!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР