Секој модем бренд се истакнува со барем ден клучен сегмент кој му е секогаш посилната страна и со кој никогаш не греши. Кај некои брендови тоа се фармерките, кај други чевлите, а во случајот на Mangо, тоа е накитот, посебно обетките.

Пролетната колекцција се издвојува како една од најдобрите, ако не и најдобра во понудата.

Во преставуваме седум пара обетки на Mango, кои го сосвоија Instagram.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваМинималистичките тетоважи на Mo Ganji
Следна објаваНајлуксузузното луле на светот!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР