Pull&Bear

Белиот фустан можете да го облечете за сите прилики, од ручек во градот, на пролетен пикник до ноќно излагување. Во него ќе изгледате подеднакво атрактивно дење и ноќе. Белата боја одлично се комбинира со секоја друга боја.

Mango

Zara

Нема поубаво пролетно освежување од бел фустан.

h&m / Mohito

СПОДЕЛИ
Претходна објаваВидео | Нов сингл од Тони Зен и Флека – Метафори
Следна објаваФото на денот | Улична уметност во Рио
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР