Сместена во Terres Basses, во ексклузивниот резинденцијален дел на француската страна на St Martin, Always е величенствена вила со 6 соби, која е спремна да ве заведе и наведе, да се преселите во овој карипски рај.

Karipski raj od osam miliona evra

Karipski raj od osam miliona evra

Karipski raj od osam miliona evra

Karipski raj od osam miliona evra

Karipski raj od osam miliona evra

Оваа раскошна резиденција на две нивоа е неверојатно опремена. Со голема трпезарија, гурманска кујна со Викинг апарати, работна површина од бел кварц и подови со мазен бетон. Можеме да се согласиме дека е ова совршено место за припрема на било кој оброк, со поглед кон Карипското море.

Karipski raj od osam miliona evra

Karipski raj od osam miliona evra

Karipski raj od osam miliona evra

Karipski raj od osam miliona evra

Karipski raj od osam miliona evra

Двата апартмана, односно спалните соби кои со својот изглед потсетуваат на палати, содржат уникатни кревети и Blanc D’Ivoire мебел. Приватните балкони со погледот кон базенот се идеални места за уживање во утринското кафе.

Karipski raj od osam miliona evra

Karipski raj od osam miliona evraKaripski raj od osam miliona evraKaripski raj od osam miliona evra

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНовата есенска колекција 2017 на Jason Wu!
Следна објаваУметнички дела направени од свежо цвеќе!
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР