Нe знаеме дали сте забележале, но шпанскиот бренд Mango оваа сезона апослутно владее со модната high-street сцена. Нивните колкеции оваа сезона се подобри од било кога, а модните додатоци, чевлите и торбите, редовно се распродадени кога ќе стигнат во нивните продавници.

Нивните долги летни фустани и везените јакни, се некои од најпопуларните парчиња кои трендсетерките апсолутно ги обожуваат. Плус: цените се подостапни од Zarа!

СПОДЕЛИ
Претходна објаваConstancа Jablonski во новата колекција на Zara Home!
Следна објава9 неверојатни факти за вашите очи
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР