Zara Home ја лансираше својата нова колекција на долен веш, а ние веднаш ќе ви кажеме дека е полна со феноменални проsирни модели, совршени за спалната соба. Позирајќи за овој бренд, супер моделот Constancа Jablonski совршено ги презентира парчињата кои можете да ги носите дома но и на пат.

Колекцијата се состои од бели парчиња, а домашните слип фустани и огртачи од свила и тантела – апсолутно ги обожуваме. Што се однесува до пижамите, Zara Home нуди опуштени топови и долен дел во кои ќе се чувствувате луксузно и со стил, додека уживате во сопстевната софа додека го пиете утринскиот чај!

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЦрниот метал е нов тренд во уредување на домот!
Следна објаваMango оваа сезона владее со high-street модната сцена!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР