Без разлика дали сакате да оставите неколку копчиња отворени на вашата кошула или сакате сите да бидат закопчани, крагните дефинитивно го надополнуваат вашиот изглед. Крагната е дел од облеката која е најблиску до лицето и затоа заслужува посебно внимание.

Погледнете ги овие 10 крагни, секоја, оригинална на свој начин.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објава“Pantone” – 10 тренд бои за пролет/лето 2017
Следна објаваНајпродаваниот производ на IKEA досега!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР