Американскиот моден бренд Juicy Couture (веќе подзаборавен), создадоа нова лимитирана мала колекција, на популарни тренерки кои пред 10 -тина години владееја на модната сцена. Линијата содржи 14 модели, а цените се движат од 39 до 199 долари.

Пеачката Tinashe се појавува во службената кампања на брендот во тренерки, комбинезони и мајци. Во линијата истотака се додадни и неколку топови и бодија.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објава100 Илјади поети за промена | Вечер во МКЦ
Следна објаваНајскапиот стан во Лондон со 24 каратен плафон!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР