Патиките се еден од трендовите кој ни се вовлече длабоко во срцата и гардероберот. Еден добар пар на патики ќе го освежи секој моден изглед, а за фактот дека во нив можете да поминете цел ден и да не зборуваме. Но кога вие би морале да одберете само еден пар, за кој би сте се одлучиле? Еве едни кои се најпопуларни на цел интернет!

Патиките Adidas Superstar се прогласени за најпопуларни и најбарани на целиот светски пазар!

Овие класични патеки ги обожуваат и бројните светски трендсетерки и тоа со причина. Супер моделот Gigi Hadid е една од тие, која ја видовме со Superstark, а одлично и стојат со тренерки и фустани.

adidas1-1 6825504-1-white

ts63f14jblk-zoom-f-1 adidas2 c77124-01-standard p00219592-d2

СПОДЕЛИ
Претходна објаваРетро светилка која создава фантастично чувство од минатото!
Следна објаваСупер модерен деловен простор со необична структура!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР