Моделот Kelly Rohrbach дефинитивно не ги носи хулахопките од баба и….Италијанскиот  бренд Calzedonia ги откри новите секси модели во каталогот за есен/зима 2016, а русокосата убавица, покажа како совршено се носат.

Од sвезди до линии, па се до секси чипки, изборот е голем – заклучивме…овие хулахопки ќе станат дел од гардеробата на секоја жена!

kelly-rohrbach-calzedonia-winter-2016-catalog01 kelly-rohrbach-calzedonia-winter-2016-catalog02 kelly-rohrbach-calzedonia-winter-2016-catalog03 kelly-rohrbach-calzedonia-winter-2016-catalog04 kelly-rohrbach-calzedonia-winter-2016-catalog05 kelly-rohrbach-calzedonia-winter-2016-catalog06 kelly-rohrbach-calzedonia-winter-2016-catalog07 kjsfhakjfhjkas

СПОДЕЛИ
Претходна објаваArmani Hotel Dubai најлуксузниот хотел на свет за 2016!
Следна објаваМеталик кармините за усни се новиот тренд!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР