Вашето куче заслужува само најдобро, така ли е? Според тоа и неговата куќичка внатре во вашиот дом, би требало да биде направена како за крал или кралица! Затоа сме среќни што денес можеме да ви ја претставиме најстилската куќичка за кученца што некогаш сме ги виделе. Прити Кенелс компанијата, ги нуди овие пррекрасни куќички. Изработени се од проsирен акрил и ласер-кат дизајн – цвеќето, шепата, круговите и линиите.

7-22 1-35 2-31 3-29 4-30 5-28 6-23

СПОДЕЛИ
Претходна објаваГламурозен моден настан: MARELLA 10 години во Скопје
Следна објаваДневно светло и стар мебел идеални за модерен дизајн на ентериер!
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР