Високите температури ве тераат секој ден да размислувате за нови рамни сандали на распораджбте низ градот. Но во кои модели да влижите?

Моментално популарни се Adidas – папучите кои се ретро, кои ги носевме на плажа како деца. Исто така популарни се сандалите на врзување, како римјанки…и едноставните рамни сандали со едноставен дизајн.

Сметаме декаова е најдобриот избор!

druga prva-3

СПОДЕЛИ
Претходна објаваСветски ден на чоколадата: Нешта што не сте ги знаеле
Следна објаваРефлексиите на Москва
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР