15% ПОПУСТ ЗА ВЕЛОСИПЕДИСТИ // 15% DISCOUNT FOR CYCLIST

maicki koncept - new-08
***

COCKTAILS WEEK #2

kokteli 2-01
***

НАСТАНИ // EVENTS

28.06 // 20:00
Дали некогаш сте пробале храна од Индонезија?

concept baner- diner- 03.06. final
***

28.06 // 18:00
Добијте одлични совети од искусни предавачи и уживајте со чаша шампањско и мезе.

nlp1-01
***

29.06 // 18:00 – 21:00
Учиме да готвиме индонезиски специјалитети!

concept baner- workshop- 03.06
***

01.07 // 17:00 – 21:00
Спешл селекшн за еден посебен петок на новата тераса во Јавна Соба.
Две шишиња Тиквеш по цена од едно и вистинско уживање со неодоливо мезе и одличен џез.

lucky friday2
***

НАСКОРО // COMING SOON

06.07 // 20:00

concept baner- american-01
***

11.07 // 20:00

concept baner- divellaandmegle-01
***

И МНОГУ ПОВЕЌЕ… // AND MUCH MORE

СПОДЕЛИ
Претходна објаваПаметен часовник кој го покажува времето преку бои
Следна објаваСте виделе ваков леб? Го има само во Токио!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ