Доколку сакате да вложите во само еден пар луксузни дизајнерски папучи, тогаш тоа нека бидат Hermès Oran. Елегантните папучи кои ги гледаме во колекциите на сите модни блогерки и трендсетерки, достапни се во 21 боја, а тие во кафената и црната варијанта – апсолутно владеат на модната сцена.

hermes kolaz-3

Варијанта на овие скапи папучи кои подеднакво совршено ќе се вклопат во вашата летна гардероба, пронајдовме и кај нас во Mango и Zara.

zara-2

СПОДЕЛИ
Претходна објава“Tilt Brush”-револуција во уметноста
Следна објаваЗен градина во градска средина
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР