Зимската магија владее низ планините на северната полутопка, мистиката е насекаде. Сезоната на идилични зимски пејсажи е се уште во својот тек и со задоволство би сакале со Вас да ги споделиме фотографиите на Јетон Алији од преубавиот Полог.

00000

Фотографиите на Алији се направени во ноќните часови, кога снегот е осветлен од сребрениот отсјај на ѕвездите.

По овие фотографии не ќе можете да го дочекате викендот и да направите едно незаборавно кампување на Полог.

00001

00002

00003

00004

00005

00006

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНајбрзите електрични супер автомобили
Следна објаваМодерен семеен стан
Најмладиот член на семејството кое ја создава креативната страна на животот нуди нова перцепција на авантуристичкиот дух кој цели кон откривање на креативитетот низ сите агли на Земјата. Со изострен вкус посветен на седмата уметност, со мелодична селекција и мотивациона природа се труди да ги доближи вредностите на неконвенционалниот стил на живот до помладата публика.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР