enterier 2-2Реномираниот бренд Ралев компани, за две години стана етаблиран бренд кој е неопходен во доменот на уредувањето на ентериерот. Секое семејство е приказна за себе, а Ралев компани ги чува Вашите тајни и интимност. Се што е во тренд и најмодерното, во доменот на завеси, драперии, зебри, дрвен и алуминиумски венецијанер, изработени од најновите технолошки и дизајнерски материјали ви е достапно во оваа компанија. Материјалите ексклузивно ги увезуваат од најреномираните брендови од Турција. Ралев компани, нуди стручна помош од тим на архитекти кои ќе ви помогнат во изборот на дизајнот според просторот, боите и величините. Изборот е голем, можете да одберете интересни, модерни и класични аксесоари – колани, корнизи, држачи. Големиот избор на дезени, модерни и класични, со различни тематики и колорит на бои, ќе ја разигра секоја просторија и ќе даде уметничка нота на амбиентот. Нека вашот дом биде посебен!

Тие се лоцирани во изложбен и продажен простор во Тафталиџе, кај „Гранд Престиж“- Алумина во Скопје на ул. М.Т Гологанов бр.98/1-2

Телфони на кои може да ги добиете се 02 3114 769 и 075 205 837, емаил ralevkompani@yahoo.com

DSC_6976-Pano

DSC_7008DSC_7036DSC_7022

DSC_7087DSC_7090DSC_7019DSC_7122DSC_7055

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНајубави новогодишни елки украсени со цвеќе!
Следна објаваЕЈСИ македонски дизајнерски бренд кој нуди современ начин на секојдневно живеење!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ