Крит е најголемиот, а според многумина и најубавиот грчки остров, место кое се смета за колевка на западната цивилизација и претставува вистински бисер на Средоземјето. Како важно туристичко место, островот изобилува со прекрасни плажи, вили и хотели и е идеален за совршен одмор. На овој остров се наоѓа и комплексот St. Nicolas Bay Resort, луксузен хотел во кој секој апартман има свој базен, мала градина и спектакуларен поглед на заливот Mirabello. Погледнете повеќе во продолжение.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЗлобна мајка
Следна објаваКети Пери е новото ексклузивно лице во провокативна кампања на Moschino
Креативната страна на животот под поинаков агол, каде важи правилото "less is more" е она што го опишува овој член на креативното семејство. Со оптимистичен пристап и позитивна енергија, сиот труд го насочува кон доброто и инспирацијата, кон вистинските вредности; како што е уметноста и квалитетниот креативен израз. Со поедноставување на животот, стои рамо до рамо со останатите креативци во тимот на Divian Arts.

НЕМА КОМЕНТАРИ