0001

Никој не очекува повеќе од Нова Година и Божиќ, ниту пак им се радува толку многу на престојните празници како децата. За нив ова е волшебен период полн со сказни, магични суштества, самовили и исполнување на новогодишните желби од Дедо Мраз. Детските мечти и фантазии беа инспирација за прекрасната нова празнична колекција, која во екот на зимата ја претстави Restoration Hardwarе. Популарниот американски бренд понуди специјална линија производи и божиќни подароци, кои комплетно ги остваруваат желбите и соништата на најмалите во пресрет на празниците. Пријатни кабини и шатори, светлечки ѕвезди, сите видови на светилки и топли парчиња мебел се производите кои детската соба ја претвораат во бајка полна со радост и восхит. Уживајте во разгледувањето на фотографиите од каталогот и одберете ја омилената празнична тема и за вашите најмили.

0002

0003

0004

0005

0006

0007

0008

0009

0010

0011

0012

0013

0014

0015

0016

0017

0018

0019

0020

0021

0022

0023

0024

0025

0026

0027

0028

0029

0030

0031

0032

0033

0034

0035

0036

0037

0038

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНаправи сам | Мини книжевни елки
Следна објаваJohnnie Walker чевли
Воден од премисата дека патувањата се празник за душата, а убавиот топол дом нејзино единствено прибежиште, во рамки на креативната страна на животот ги промовира содржините со кои ги збогатува ваквите видици. Неуморен трагач по малите животни радости, со космополитски дух, неизмерна љубов кон животните и пасија кон сите уметнички форми на емотивна експресија. Вљубеник во минимализмот, алтернативната музика, пишаниот збор на Мураками и шармот на Јужна Франција.

НЕМА КОМЕНТАРИ