Класичен, мал, голем, федора… шеширот е голем тренд оваа есен/зема. Лесен за комбинирање со елегантни, но и лежерни парчиња. Подготвивме селекција од различни модни изгледи со овој трендовски додаток, како инспирација за вашата следна модна комбинација. Погледнете.

2

3

1

5

6

7

10

13

14

15

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНега на машката кожа
Следна објаваЗлатни и бели декорации
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР