Новата колекција на Parfois за есен/зима ’14/’15 нуди разни модни додатоци кои ќе ве издвојат од толпата и ќе ја разиграат секоја монотона модна комбинација. Чевли како од модните писти, марами, стилски ѓердани и прстени и интересни торби. Одберете и вешто комбинирајте.

2

3

4

5

6

7

СПОДЕЛИ
Претходна објаваПрегратки со својот сопственик
Следна објаваСеќавање на книжевните улоги | Robin Williams
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ