Внимателно одбраните модни додатоци се клучниот избор во секоја успешна модна комбинација. Parfois за оваа пролет/лето ни нуди убави форми и бои, за сечиј вкус и стил. Одберете од пастелните чанти, шарениот накит и прекрасните сандали, марами и шапки. За убава модна пролет!

1

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНовиот евровизиски спот на Тијана Дапчевиќ
Следна објаваКнижевна линија на парфеми | Imaginary authors
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ