Xavier Serrano како заштитно лице на новата машка есенска колекција на Pull & Bear. Тесни фармерки и панталони, маици со интересни принтови, волнени џемпери. Одберете го своето омилено парче за оваа есен.
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

15

16

17

18

19

20

21

22

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНајскапите десерти во светот
Следна објаваПариз, те љубам
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ