Malangeli се сигурно едни од најсексипилните потпетици на светот. Дизајнирани специјално од Кристијан Лобутин за Анџелина Џоли, кои ги носеше на премиерата на филмот „Maleficient“. Но, по големиот интерес дизајнерот реши оваа есен да ги пушти во продажба во црна и бела варијанта. Цената ќе биде 950 фунти, а дел ќе биде дониран во хуманитарни цели во СОС Детските Села.

2

3

СПОДЕЛИ
Претходна објаваВашите чувства на екранот
Следна објаваНовото театарско лице на Хамлет
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ