Комбинезоните се голем тренд веќе неколку сезони и со вистинските модни додатоци се одлични за различни прилики. Доколку се одлчлите за оние со цветните дезени добивате инстант модна комбинација. Не зависно дали е краток или долг, цветниот комбинизон е одличен за летото и високите теператури.

2

3

4

5

6

7

8

9

10

12

13

14

15

СПОДЕЛИ
Претходна објаваФото на денот | Свадбен бакнеж
Следна објаваАсистент-библиотекар | Kuzya во Novorossiysk Library, Русија
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ