„Работничкиот“ тексас комбинезон со години се враќа во тренд, секогаш во нови и интересни модни комбинации. Удобен и шик во кратка или долга варијанта, одлично одговара со патики или високи потпетици. Инспирирајте се и умешно комбинирајте!

10

7

komb

СПОДЕЛИ
Претходна објаваАфрика од поинаков аспект
Следна објаваВонвременска библиотека | Real Gabinete Português de Leitura
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ